Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komik Kadınlar İlgimi Çeker

3 posters

Komik Kadınlar İlgimi Çeker Empty Komik Kadınlar İlgimi Çeker

Mesaj tarafından lord35 Salı 31 Ağus. 2010, 23:36

2005 Best Model Of The World birincisi Burak Özçivit, beğendiği kadın tipini anlattı.

Doğum tarihi: 24 Aralık 1984
Burcu: Oğlak
Doğum yeri: İstanbul
Eğitimi: M.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü

'2005 Best Model Of The World' birincisi Burak Özçivit, beğendiği kadın tipini Cosmopolitan'a anlattı: Doğal olmalı ve beni güldürebilmeli..

Şimdilerde 'Zoraki Koca' adlı dizide rol alan Burak'ın bir kadında ilk dikkat ettiği özellik doğal olması. Gözler, gülüş ve doğallık onun için çok önemli. Makyajı, frapanlığı ve yapaylığı sevmeyen Özçivit için bir kadının kendisini güldürmesi de önemli.

Best Model seçildikten sonra Özçivit'e birçok dizi için teklif gelmiş ancak hepsi ağa dizileriymiş. Tek tip rollerle değil, farklı rollerin üstesinden gelebilen bir oyuncu olmayı hedefleyen Burak, uzun süre doğru projenin gelmesini beklemiş.

Uzun ömürlü ilişkilerden hoşlanan Burak Özçivit, hayatındaki kadını şöyle tanımlıyor: 'Ünlü olmadan önce de beraberdik. Her halimi bilen ve beni ben olduğum için seven, güzel, doğal, masum. Tam size bahsettiğim gibi biri.'

Yakışıklı oyuncu, şöhret olmasını sağlayan Best Model Yarışması'nı şöyle anlatıyor: 'Fotoğraflarımı babam göndermişti. Kazandığımda sadece birinci olmanın gururunu yaşayıp, bu macerayı bitirmek istiyordum. Ancak işler öyle gitmedi.'

Zoraki Koca'dan önce 'Televizyon Makinası'nın yönetmeni Alper Mestçi'nin çektiği 'Musallat' filminde rol aldı. 16 Kasım'da vizyona girecek olan filmde yakışıklı oyuncu, bir cini ve cinin çarptığı adamı canlandırıyor. Filmin fragmanları Youtube'da yayınlanıyor.

lord35
lord35
Admin
Admin

Komik Kadınlar İlgimi Çeker Empty Geri: Komik Kadınlar İlgimi Çeker

Mesaj tarafından "PnrDqan" Perş. 16 Eyl. 2010, 18:54

Aferin sanaa bak. Aslında bütün oyuncular hep öylee porselen bebek gibi görünmeye çalışan kadınlardan bıkmışlardır. Doğallıktan zarar gelmezz..
Komik Kadınlar İlgimi Çeker 93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

Komik Kadınlar İlgimi Çeker Empty Geri: Komik Kadınlar İlgimi Çeker

Mesaj tarafından Aslınur TEKE C.tesi 25 Eyl. 2010, 02:29

aynen öle sana katılıyorum pınarcım.. teşekkürler mehmetcim (:
Aslınur TEKE
Aslınur TEKE
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör

- Similar topics