Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadınlara Yapılacak iltifatlar

2 posters

Kadınlara Yapılacak iltifatlar  Empty Kadınlara Yapılacak iltifatlar

Mesaj tarafından lord35 Perş. 09 Eyl. 2010, 21:59

*Parmağını kahvemin içine sokar mısın? Şekerim yok da.

*Seni tanıdığımdan beri daha da güzelleştin.

*Annemden daha güzel yemek yapıyorsun.

*Hiç kimseyi daha senin kadar ¤¤¤¤i ütü yaparken görmedim.

*Sensiz bir saniye sonsuzluk gibi geliyor bana.

Peki yurdum insanı olarak geri mi kalacağız!! İşte Türkçemizin özlü ve eşsiz iltifatlarından birkaç örnek…
(Kalıplaşmış ve ham haldedir sms servisinden atılan sözcükler olduğu için bunların yerine kendi içten cümleleriniz dahaa etkili olacaktır)

-Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun.

-Seni sevmek şuç ise cezamı çekerim

-Seni iLk Gördüğümde Hayattan Zevk Almayı öğrendim Elini Tutunca Kalbimin Atışını Hissettim Sözlerinle Gülmeyi öğrendim Aşkım!

-Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

-Bir insanı fark etmeye 1 dakika tanımaya 1 gün anlamaya 1 gün sevmeye bir hafta yeter ama unutmaya 1 ömür yetmez hele o insan sensen asssla!!!

-Sonnn….Kadınlar iltifatla büyür ve gelişir. Uygun ve nokta atışı iltifatlarla Adriana Lima gibi bir tanrıça bile sizin olabilir. Eğer karşılaşırsanız bu arada ona "Muito fofo" demeniz bile yetebilir. İltifat edin!

lord35
lord35
Admin
Admin

Kadınlara Yapılacak iltifatlar  Empty Geri: Kadınlara Yapılacak iltifatlar

Mesaj tarafından "PnrDqan" Perş. 16 Eyl. 2010, 19:28

Bence ütülü olan tam Türk erkeklerinin söyleyebileceği laf Very Happy Burda da kendilerini gösteriyolarr. Kadın gömleğini ütülesin yemek yapsın bılabıla.. Very Happy İlk yazan iltifat iğrençç ben parmağımı sokunca içcek misin yani Very Happy Yapılmasını istemedğin bişeyi yalandan niye söylüyosun ki Very Happy Genel söylüyorum tabi bu iltifatları yapanlaraa ..

Özgün olup olayın geliştiği gibi gerçekçi konuşmak en mantıklısı abartısız ve gerçekçi. Hiç bi kadın burdaki iltifatalrı yutmamalı Smile
Kadınlara Yapılacak iltifatlar  93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

- Similar topics