Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar'da heyecan bitmez

Küçük Sırlar'da heyecan bitmez  Empty Küçük Sırlar'da heyecan bitmez

Mesaj tarafından lord35 Cuma 10 Eyl. 2010, 01:09

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Küçük Sırlar’ kısa sürede gençlerin vazgeçilmezi oldu. Yaz aylarında perşembe akşamları ekrana gelen dizi, bundan böyle cumartesi akşamları saat 22.00’de izleyiciyle buluşacak

SiNEM KOBAL

SU, KURALLARI ÖĞRENECEK

Dizinin ekrana yansıyan durumundan seyirciler memnun, kamera arkasında neler yaşanıyor?
Projemiz, çok sıkı ve zorlu bir çalışma sonucu oluştu. Senaryo, mekanlar, styling ve oyuncular birçok denemeden geçti ve sonunda uyumlu bir ekip ortaya çıktı. Zor bir senaryo, uzun saatler çalışıyoruz. Bütün oyuncular çok iyi anlaşıyor ve birbirimize destek oluyoruz. Tabii ki bu kadar emeğin karşılığında seyircinin takdiri hepimizi mutlu ediyor.

Su'nun değişimine tanık olmaya başladık. Hayatındaki gerçeklerle yüzleşiyor.
Su, projede en çok değişime uğrayacak karakterdi. Su, saf ve hiç bilmediği bir dünya karşısında tutuk kaldı ve hayal kırıklığıyla olayları izledi. Bundan sonra Su'nun yapacaklarını izleyeceğiz. Artık bu dünya onu nasıl biri yapacak bilmiyorum. Özellikle annesi öldü mü, yaşıyor mu? gerçeğinde, babaannesinin rolü onun yapacaklarına yön verecek. Bu dünyanın kurallarını öğrenmeye başlıyor, ama içindeki iyi yan bu oyunlara alet olmaması için onu zorluyor. Bu da Su'nun dengesizliği ve madalyonun iki yüzü oluşuna kadar birçok duyguyu yaşamasına sebep olacak. Ailesinden, en yakın arkadaşından, Su'yu takıntı haline getiren Aysegül'den ve erkeklerden aldığı darbelerden sonra artık farklı bir Su görmeye başlayacak izleyici. Bakalım Su onlara neler yapacak? 'Küçük Sırlar'da heyecan bitmez.

Bu haftadan itibaren cumartesi günü seyirciyle buluşacaksınız. Bununla ilgili izleyiciye ne söylemek istersiniz?
Yeni yayın dönemindeki, yeni günümüz için hepimiz çok heyecanlıyız. Bizi yalnız bırakmamalarını diliyorum. Bütün bu emek seyircinin biraz da olsa aaaifli vakit geçirmesini sağlamak. İlk günden beri yanımızda oldukları için çok teşekkürler. Umarım yeni bölümlerimizde aaaifle izlerler.

BiRKAN SOKULLU

DEMiR TUTKULU BiR AŞIK

Dizi yayınlanmaya başladığı ilk gün itibariyle büyük beğeni kazandı. Nasıl gidiyor çalışmalarınız?
Çok yoğun ve bir o kadar da aaaifli bir tempoda sürüyor. Uyumlu ve sorunsuz bir ekibiz. Yaptığımız işin izlenilmesi, takdir edilmesi bizi çok mutlu ediyor. Bu olumlu havanın setimize yansıdığını ve işimizi yaparken bizi motive ettiğini düşünüyorum.

Demir karakteri son bölümlerde daha kendine güveniyor ve duygularını açıklamaktan çekinmiyor. Su'yla hayal Ettiği ilişkiyi yaşayacak mı?
Demir'in Su'ya aşkı devam ediyor. Su da ona yakınlaştığı için Demir duygularını dile getirmekten çekinmiyor. Demir'in ne kadar tutkulu bir aşık olduğunu, Su için kendi annesini karşısına alması ve Çetin'le kavga etmesi gösteriyor. Sevgili olurlar mı bilemiyorum, ama gittikçe yakınlaşıyorlar.

Yeni yayın gününüzle ilgili neler söyleyeceksiniz?
Yayınlandığımız ilk günden itibaren izleyicinin 'Küçük Sırlar'a olan ilgisini ve desteğini aynı şekilde devam ettireceğini umuyorum. Cumartesi günü yayınlanması okula giden genç arkadaşlarımızın bizi daha rahat takip edebilmesi açısından güzel bir yayın günü olacak.

MERVE BOLUĞUR

BENDE OYUNLAR BiTMEZ
Çekimler nasıl gidiyor?
Bütün ekip çok çalışıyoruz. Her şeyin daha iyi olması için çabalıyoruz. Yorulsak da izlerken ve insanlardan gelen olumlu tepkilerden emeğimizin karşılığını aldığımızı görmek her şeyi unutturuyor. Kamera arkasında çok eğleniyoruz.
Ayşegül'le Neslişah'ın arası iyice açıldı. Ayşegül oyunlarına devam edecek mi?
Ayşegül'de oyun bitmez. Annesiyle zıtlaşmaları daha devam edecek gibi görünüyor. Sürprizleri yeni bölümlerde izleyip göreceğiz.

Yeni yayın gününüzle ilgili neler söyleyeceksiniz?
Evet, artık cumartesi günü izleyiciyle buluşacağız. Bizi seven ve takip eden izleyicinin yeni yayın döneminde de yanımızda olacaklarını düşünüyorum. Yaz aylarında yakaladığımız başarıyı sürdürmeyi temenni ediyoruz.

lord35
lord35
Admin
Admin

- Similar topics