Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

3 posters

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

Mesaj tarafından "PnrDqan" Çarş. 15 Eyl. 2010, 21:13

Kristen Stewart oyuncu olması nedeniyle kendisiyle okulda hep alay edildiğini açıkladı.

Oyunculuk kariyerine 9 yaşında 'The Thirteenth Year' adlı filmle başlayan Kristen, özellikle "The Safety of Objects" filminde erkeksi bir kız çocuğunu canlandırınca uzun süre alaya maruz kalmış.

"Özellikle "The Safety of Objects" filminden beni hatırlıyanlar durmadan 'O erkeksi kız nasıl da güzel olmuş!' diyerek bana takılıyorlardı ve benden çoğu zaman uzak duruyorlardı!"

Şimdi 20 yaşında olan ünlü yıldız bu tutuma dayanamayarak okuldan soğumuş ve 13 yaşında okul hayatını sona erdirmiş. Kristen bir çok derse katılamadığı için çoğundan kalıyormuş.

Kristen, "Yaşıtlarıma uyum sağlıyamıyordum. Çok acımasızdılar ve bana hiç şans vermediler. Okulu bıraktıktan sonra hayatın ne kadar küçük bir parçası olduğunu gördüm. Aslında beş yaşımdan bu yana kendimi hep olgun hissettim. Her zaman bir çok sorumluluğum oldu." dedi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! 93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

Mesaj tarafından lord35 Çarş. 22 Eyl. 2010, 02:19

TŞK
lord35
lord35
Admin
Admin

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

Mesaj tarafından "PnrDqan" Perş. 23 Eyl. 2010, 21:37

önemsiz... ama sitedekiler galiba yabancı basın takip etmiyoo ya da tanımıyo felan. pek bakan olmamış Smile
Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! 93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

Mesaj tarafından BitterSweet~ Paz 13 Şub. 2011, 21:50

evet o film de erkek çocuk gibiydi ama ilerliyen filmlerinde güzel olmaya başladı Smile
BitterSweet~
BitterSweet~
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör

- Similar topics