Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fulya Zenginer

3 posters

Fulya Zenginer  Empty Fulya Zenginer

Mesaj tarafından lord35 Salı 21 Eyl. 2010, 23:32

Fulya'nın kendi ağızından Biyografisi:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"21 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da doğdum. İlköğretimi Zeytinburnu Nuri Paşa İÖO’nda okudum. Bakırköy Lisesi’ne gelmeyi özellikle istedim. Çünkü en iyi eğitimi burada alacağımı biliyordum ve üç yıl boyunca bu düşüncemde ne denli haklı olduğumu çok iyi anladım.

Edebiyata ilgim vardır. Bu nedenle en önemli özelliğim kitap okumaktır. Okumayı çok seviyorum. Benim için kitap okumak boş zamanlarda yapılan hobi değildir. Bir tutkudur kitap okumak. Zamanımı değerlendirdiğim en görkemli faaliyettir.

Tarihe, özellikle Türk tarihine çok ilgim var. Bu konuda da şanslı olduğumu düşünmekteyim. Çünkü ülkemizin her yerinde tarihi güzellikler göz kamaştırmaktadır.

Türkçemizi çok mükemmel buluyor ve en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorum. İnsanlarla diyalogumun iyi oluşunu da güzel Türkçemize bağlıyorum. Albert Einstein’in; “önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur” sözüne inat insanlara önyargılı asla yaklaşmıyorum. Bu nedenle farklı kişilik ve kültüre sahip insanlarla dostluk kurabiliyorum ve kurduğum bu dostlukları devam ettirebiliyorum. Ayrıca bu dostlukların güzelliğiyle İngilizcemi de ileri seviyelere çıkardım.

Fulya Zenginer'in kendi ağızından biyografisi.Çok zor buldum ama önemli olan bulmak.Yorumlarınızı bekliyorum.

Yüzmeyi de çok seviyorum. Uzun yıllar hayalimde hep iyi bir yüzücü olmak vardı. Bu alanda ülkemizin imkânlarının kısıtlı olması nedeniyle yüzücü olma hayalim söndü.

Şimdiki hayalim ise tiyatro. Bana göre tiyatro sahnesi inanılmaz ve büyüleyici bir yer. Sahnede yuttuğumuz “o sahne tozunun” bizi bayıltmasıyla insan kendisine ait olmayan duyguları da yaşar. Böylece başkalarını anlamanın, onlarla bütünleşmenin en güzel yolunu buluruz tiyatro sayesinde."
RessimLer (:
lord35
lord35
Admin
Admin

Fulya Zenginer  Empty Geri: Fulya Zenginer

Mesaj tarafından "PnrDqan" Perş. 23 Eyl. 2010, 21:53

Çok teşekkür Smile
Fulya Zenginer  93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan