Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hadise Şoke Oldu ;)

Hadise Şoke Oldu ;) Empty Hadise Şoke Oldu ;)

Mesaj tarafından BitterSweet~ Paz 13 Şub. 2011, 03:49

Hande Yener`in sevgilisi Kadir Doğulu`ya iddiaları soran genç şarkıcı adlığı yanıt karşısında şoke oldu...

Hadise, sevgilisi Sinan Akçıl`ın, Hande Yener`le birlikte olduğu iddialarını araştırmak için bir günlüğüne Belçika`dan İstanbul`a geldi.Vatan`da yer alan habere göre; Hande Yener`in sevgilisi Kadir Doğulu`ya iddiaları soran genç şarkıcı bu yanıtı alınca şoke oldu

Hadise`nin sevgilisi Sinan Akçıl`ın ismi bir süredir popçu Hande Yener ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme geliyordu. Taraflar bu iddiayı şiddetle yalanlarken `Biz aşk değil iş ilişkisi içindeyiz` diyorlardı. Ancak bu açıklamadan tatmin olmayan Hadise`nin adeta bir dedektif gibi işin peşine düştüğü ortaya çıktı. Hadise, geçen Perşembe ablası Hülya Açıkgöz ile bu iddianın aslını araştırmak için bir günlüğüne Belçika`dan İstanbul`a geldi. İlk olarak sevgilisi Sinan Akçıl ile konuştu.

Akçıl`ın `Böyle bir şey yok` sözlerine rağmen Hande Yener ile de görüşmek istedi. Ama Yener `Yoğunum` diyerek güzel şarkıcıyla görüşmeyi reddetti. Hadise son olarak da Yener`in ayrıldığı sevgilisi Kadir Doğulu`yu telefonla aradı ve `Seninle bu dedikodularla ilgili yüz yüze görüşmek istiyorum` dedi. Hadise`nin bu teklifine Doğulu`dan olumlu yanıt geldi. Hadise, menajeri Haluk Şentürk`ün Etiler`de bulunan Şen Ajans`daki ofisinde Kadir Doğulu ile buluştu ve iddialara göre ondan şu yanıtı aldı:

`Hadise gözünü aç. Benim sevgilimle (Hande Yener) seninki (Sinan Akçıl) birlikte. Hande beni bu yüzden terk etti. `Hadise`nin` Elinde belgen ya da kanıtın var mı?` sorusuna ise Doğulu `Kanıtım yok ama biliyorum` dedi. Doğulu`nun bu açıklamalarının abla Hülya Açıkgöz`ü tatmin ettiği ancak Hadise`nin ise kafasının karışık olduğu öne sürüldü. Ertesi gün sabah erkenden Belçika`ya dönen Hadise`nin karar aşamasında olduğu öğrenildi.
BitterSweet~
BitterSweet~
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör

- Similar topics