Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil!

5 posters

Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil! Empty Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil!

Mesaj tarafından _BehLüL_ Paz 08 Ağus. 2010, 05:22

Dizi hakkında bazı izleyicilerin görüşleri de uzmanlar gibi olumsuz.

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'a mektup yazan Burcu isimli bir izleyici, Küçük Sırlar dizisin eleştirdi:

"Ben de bugünkü yazınızı okurken sizinle aynı kanıda olduğumun bir kez daha farkına vardım. "Küçük Sırlar" diye bir lise dizisi yapılıyor. Zaten ne senaryo orijinal ne başka bir şey. Maalesef fazlaca esinlenilmiş. Hoş, dizi başlamadan tüm oyuncular 'Çok orijinal bir hikaye diye kabul ettik' şeklinde demeçler vermişti. Gülmemek elde değil. Hadi bu değil de, lise öğrencileri okul çıkışı hep sevişmeye mi gider Yüksel Bey? İnsan korkuyor, korkuyorum, bir kızım, bir oğlum olmasından... Uyuşturucu, alkol, seks, pahalı arabalar, yalancılık... Lise bu mu oldu? Diziyi bari üniversite dizisi yapsalardı, hani en azından araba kullanma yaşı tutsaydı. Zaten yeterince trafik kazamız var... Küçücük bir dip not daha geçmek istiyorum: Bir kaç sene önce tesadüf bu ya, dizinin yapımcısı Timur Savcı ile tanıştık. Sohbet esnasında 'Ben oyunculuğun eğitimini almayan insanları dizilerimde oynatmıyorum' dedi. 'Önce okulunu okumalı ya da eğitimini almalı insan' dedi. Kulağa güzel geliyor değil mi? Ardından Kavak Yelleri'ni çekti. 2 yıllık bir şey mezunu bir kızı başrolde oynattı. Şimdi Küçük Sırlar'da Hande Yener'in sevgilisi oynuyor. Bunlar konservatuvarlı da biz mi bilmiyoruz? Yapımcılar, yönetmenler bile kendisiyle çelişirken, kaliteli işler beklemek hayal değil mi?"

En son _BehLüL_ tarafından Paz 08 Ağus. 2010, 06:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_BehLüL_
_BehLüL_
Yeni Üye
Yeni Üye

Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil! Empty Geri: Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil!

Mesaj tarafından ...EkiN... Paz 08 Ağus. 2010, 05:45

baslık hatalı düzeltıorum bidaha dikkat et kelimenın ilk harfler büük gerisi küçük
...EkiN...
...EkiN...
Admin
Admin

Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil! Empty Geri: Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil!

Mesaj tarafından _BehLüL_ Paz 08 Ağus. 2010, 05:48

pardon;yeniyim bu sitede.. Smile
_BehLüL_
_BehLüL_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından irembb Ptsi 09 Ağus. 2010, 00:21

valla doğru söze ne denir
irembb
irembb
Isınan Üye
Isınan Üye

Mesaj tarafından "PnrDqan" Ptsi 23 Ağus. 2010, 18:09

Yani izliyoruz ve dizi kendini izletiyo her türlü ama doğru be kardeşim Very Happy Hakikaten keşke Üniversite olsaymış Very Happy
Küçük Sırlar Dizisine Gülmemek Elde Değil! 93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Ptsi 23 Ağus. 2010, 21:24

Keskee Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör