Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgililer Günü Hikayesi

Sevgililer Günü Hikayesi Empty Sevgililer Günü Hikayesi

Mesaj tarafından lord35 Paz 08 Ağus. 2010, 18:23

Telefonun çalmasıyla irkildi güzel kız.Erkek arkadaşının aradığını anlayınca açma tuşuna basıp kibarca:
Kız:...Efendim ! dedi.
E:...Nasılsın bitanem ? diye cevap geldi karşıdan
K:...iyiyim canım, sen ?
E:...Ben de iyiyim. Biliyorsun yarın sevgililer günü ne yapıyoruz yarın?
K:...Ben de onu konuşmak istiyordum.Evet beraber bir şeyler yapalım.
E:...Tamam yarın saat 13:00'da gelip seni alırım
K:...Peki...SENİ SEVİYORUM !
E:...Ben de SENİ SEVİYORUM !
Kız telefonu kapatır.Kıpır kıpırdır içi. Yarın ne giyeceğini düşünmeye başlar hediyesini çoktaan almıştır zaten.
Nihayet ertesi gün(Sevgililer günü)gelir.Kız heyecanla erkek arkadaşını beklemeye başlar..Saat 13:00 olduğunda heyecan on kat daha artar. Ama sevgilisi ortalıklarda gözükmüyor.13:10, 13:30, 13:45....Sevgilisnden hala haber yok, telefonunu arıyor ama açan yok !Kız meraklanmaya,sinirlenmeye ve korkmaya başladı.Nihayet telefon çaldı:
K:...Canım ? dedi
D:...Hanımefendi ben Doktor Ahmet.Emre bey yakınınız mı ?
K:...Evet ne oldu Emreye ne olur birşeyler söyleyin doktor bey?
D:...Başınız sağ olsun efendim...Üzgünüm
Kız adeta dondu kaldı.Başından aşağıya kaynar sular dökülmüşcesine yandı kabi.Soluğu hastanede aldı
Sevgilisinin cansız bedenini kanlar içindegörünce tamamen bitti kız.Hıçkıra hıçkıra ağlamaya,lanet etmeye başladı,gitti sevgilisne son kez sarıldı..Eli kanlar içinde kalmıştı ama o ağlamaktan bunları fark etmiyordu bile...
--Neden gitti neden ? Söz vermiştik bugün beraber olacaktın hani,hani beni hiç yalnız bırakmayacaktın ?Sensiz bu dünyayı istemiyorum,istemiyorum !!!
Sevgilisi kızı almaya gelirken arabanın frenleri kopuyor ve kaza oluyor sevgilisi oracıkta can veriyor.Fakat frenlerin koptuğunu fark eden Emre son dakikalarında telefonuna ses kaydedmiş "Aşkım...! Sanırım şu an son dakikalarımı yaşıyorum.Özür dilerim bugün beraber olacaktık ama olmadı. Sana aldığım hediye beraber gideceğimiz yerde yani herzamanki yerimizde onları mutlaka al .Seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim .Bir yerlerden hep seni izliyor olacağım. Elveda birtanem ."
Polisin incelemeleri sonucunda bu kaydı kız dinleyince hemen o herzaman buluştukları yere gider.Hediyeyi alır.Sevgilisi ikisine de yüzük almıştır.Bu yüzükler onların söz yüzükleri olacaktı ama kader !!!Kız yüzüklerin ikisini de takar ve asla çıkarmamaya söz verir...
O an şu sözler dökülür dudaklarından
"BEKLE BENİ SEVGİLİM YANINA BİR GÜN BEN DE GELECEĞİM .''
lord35
lord35
Admin
Admin