Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lüks arabayla kız tavlayacak

2 posters

Lüks arabayla kız tavlayacak  Empty Lüks arabayla kız tavlayacak

Mesaj tarafından lord35 Cuma 20 Ağus. 2010, 17:03

Burak Özçivit, temmuz ayında Kanal D’de başlayacak ‘Küçük Sırlar’ dizisiyle yeniden ekrana dönüyor. Genç oyuncu, Sinem Kobal, Merve Boloğur, Funda İpek Karapınar, Kadir Doğulu ve Birkan Sokullu’nun rol aldığı dizide, kızları tavlamaya çalışan Çetin adlı bir genci canlandıracak.
Arabayı ve yarışları seven zengin bir iş adamının oğlu olarak kamera karşısına geçen Özçivit, “Gerçek yaşamımda da arabaları çok severim. Dizide lüks bir araba kullanıyorum ve kızlarla aram iyi. Çok eğlenceli ve güzel bir proje” dedi.

Burak Özçivit, temmuz ayında Kanal D’de başlayacak ‘Küçük Sırlar’ dizisiyle yeniden ekrana dönüyor. Genç oyuncu, Sinem Kobal, Merve Boloğur, Funda İpek Karapınar, Kadir Doğulu ve Birkan Sokullu’nun rol aldığı dizide, kızları tavlamaya çalışan Çetin adlı bir genci canlandıracak.Arabayı ve yarışları seven zengin bir iş adamının oğlu olarak kamera karşısına geçen Özçivit, “Gerçek yaşamımda da arabaları çok severim. Dizide lüks bir araba kullanıyorum ve kızlarla aram iyi. Çok eğlenceli ve güzel bir proje” dedi.
lord35
lord35
Admin
Admin

Lüks arabayla kız tavlayacak  Empty Geri: Lüks arabayla kız tavlayacak

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Cuma 20 Ağus. 2010, 20:57

Ölüyorum bu cocuğa ya Smile
Saol Lord Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör