Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti

2 posters

Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti Empty Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti

Mesaj tarafından αяzu.. Çarş. 25 Ağus. 2010, 00:59

.7.Bölüm Özeti

'' Anıl geliyorum demez ! ''
Neşet'in kapısına dayanan Anıl, bütün mahalleyi ayağa kaldırır.Ayçin'e hakaretler yağdırmakta, Ekrem, Cenker ve diğerlerinin de sinirlerini zıplatmaktadır.Durumu medeni bir şekilde çözmek isteyen Neşet hoca kapıyı insan gibi açar fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.Bu noktadan sonra hiçbir şey çocukları tutamaz.Anıl canını zor kurtarır, ancak bu olayın intikamını çok fena alacaktır.

Olanlardan sonra Psikopat Anıl'ın yapabileceklerinden iyice tırsan Ayçin, eve yalnız dönmek istemez.Sevil ona yardım etmeyi teklif eder.Bu iki genç kız arasındaki dostluğun ilk adımı olacaktır.Zıtlıklarını bir kenara bırakan Ayçin ve Sevil ilk defa dertleşip birbirlerine omuz verirler.

Düşmanları yüzünden eve giremeyen Cihan, durumu Ekrem ve Cenker'e anlatır.Ekrem onu gizli de olsa evlerinde kalmaya ikna eder.Sözde hiçbir sıkıntı yoktur.Cihan'a her türlü garantiyi verir.Bir şeyi hesaba katmaz; Hüsna faktörünü !

Dedesinin bilgisayarında hesap işleri yapmaya söz veren Nisanur, cesaretini toplar dükkana gider.Çaktırmadan yardım etmesi için yanına Cenker'i da alır ama ne o, ne de şansı Nisanur'u kurtarmaya yetmez.
αяzu..
αяzu..
Erişilmez Üye
Erişilmez Üye

Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti Empty Geri: Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Çarş. 25 Ağus. 2010, 05:02

Saol canım Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti Empty Geri: Çakıl Taşları 7. Bölüm Özeti