Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burak Özçivit Hayranlarını Uyardı.!

Burak Özçivit Hayranlarını Uyardı.! Empty Burak Özçivit Hayranlarını Uyardı.!

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Cuma 27 Ağus. 2010, 23:42

Geçtiğimiz hafta İstanbul Emniyeti'nden yapılan açıklama da ünlü oyuncu Burak Özçivit adına facebook sayfaları açılarak genç kızlara tuzak kurulup dolandırdıkları açıklanmıştı. Özçivit hayranlarını uyararak, "Sakın bu tür tuzaklara düşmeyin. Benim facebook sayfam yok. Sadece twitter kullanıyorum. Setten arta kalan zamanlarımda dinleniyorum. İnterneti çok fazla kullanamıyorum" dedi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada dolandırıcıların kendilerini sanal ortamda facebook sayfası açarak kendilerini Burak Özçivit olarak tanıtıp genç kızları tuzağa düşüren bir çetenin peşinde olduğunu açıkladı.

8 kişiden oluşan çete üyeleri genç kızlara kendilerini Burak Özçivit olarak tanıtıp seni beğendim diyerek önce kamera açtırıyor. Ardından kızlardan oyuncu olma karşılığında istedikleri ücreti verdikleri hesap numarasına yatırmalarını istiyor.

Küçük Sırlar dizisinin Çetin’i Burak Özçivit olayın ardından hayranlarını uyararak "Sosyal paylaşım sitesi olan facebook sayfasında adımı kullanarak sayfa açanların benimle bir ilgisi yoktur. Özellikle genç kızlar bu tür oyunlara gelmeyin. Sakın kandırılmayın. Benim facebook’ta sadece adıma açılmış grup ve bir hayran sayfam bulunmaktadır. Onu da basın danışmanım Hakan Altut yönetiyor. Çekimler nedeniyle çok yoğunum. Arta kalan zamanlarımda sadece dinleniyorum. Kendime ait sadece twitter adresim var. Diğer profillerin benimle hiçbir ilgisi yoktur. Sakın dolandırılmayın. Bu kişiler yakalanıp adalet önünde hesap verecek" dedi.
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

- Similar topics