Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

4 posters

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı Empty Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Cuma 20 Ağus. 2010, 03:57

İhanet dizisinde oynadığı dönemde Çetin rolü teklif edilen oyuncu arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı role çalıştırdı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Burak Özçivit’in oynadığı Çetin karakterinin, İhanet dizisi çekimleri sırasında oyuncunun arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’a teklif edildiği ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı bu rol için tam bir ay çalıştırmış. İhanet dizisi yayından kaldırılınca yapımcı firma aynı rolü bu kez Burak Özçivit’e teklif etmiş. Arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı Çetin rolüne çalıştırdığını unutan oyuncu teklifi kabul ederek rolü arkadaşının elinden kapmış. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu Mehmet Ali Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’i sette ziyaret edince gerçekler ortaya çıkmış.

İkili arasında espiri konusu olan bu olay üzerine Özçivit, "Ben ihanet dizisinde rol alırken, Çet rolü çok yakın bir arkadaşım olan Mehmet Ali'ye gelmişti. Bir ay boyunca Mehmet Ali'yi bu role çalıştırdım. Sonra benim dizim İhanet bitince rol bana teklif edildi. Ben de çalıştırdığımı unuttum ve rolü kabul ettim" dedi.

Bu durumun arkadaşıyla arasında bir sorun yaratmadığını söyleyen Özçivit, tam aksine aralarında espiri konusu olduğunu söyledi.
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı Empty Geri: Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

Mesaj tarafından talha C.tesi 21 Ağus. 2010, 16:01

: ) süper ya süper arkadaşlıkmış : )
talha
talha
Admin
Admin

http://kucuksirlardizisi.forummum.com

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı Empty Geri: Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

Mesaj tarafından Bsra ^C^ C.tesi 21 Ağus. 2010, 23:39

Dimi ama Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından CANEMRE Paz 22 Ağus. 2010, 03:57

böle arkadaşlığa can kurban desem yalan olur arkadaşını calıştır rolunu sen al Smile
CANEMRE
CANEMRE
Süper Üye
Süper Üye

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Paz 22 Ağus. 2010, 07:09

Eee napalım Smile
Kime niyet kime kısmet Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından "PnrDqan" Ptsi 23 Ağus. 2010, 17:36

Vay ben olsam sinir olurdum ama helal olsun Very Happy
Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı 93-29
"PnrDqan"
küçük sırlar fan
küçük sırlar fan

Mesaj tarafından Bsra ^C^ Ptsi 23 Ağus. 2010, 21:29

Yanii Smile
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

- Similar topics