Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı  Empty Önce Arkadaşını Çalıştırdı Sonra Rolü Kendi Kaptı

Mesaj tarafından lord35 Cuma 20 Ağus. 2010, 16:58

Küçük Sırlar dizisinin yakışıklısı Çetin'i canlandıran ünlü oyuncu Burak Özçivit, İhanet dizisinde oynadığı dönemde Çetin rolü teklif edilen oyuncu arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı role çalıştırdı. İhanet dizisi yayından kaldırılınca yapımcı firma aynı rol için Özçivit’in kapısını çaldı ve rolü Burak Özçivit kaptı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Burak Özçivit’in oynadığı Çetin karakterinin, İhanet dizisi çekimleri sırasında oyuncunun arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’a teklif edildiği ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı bu rol için tam bir ay çalıştırmış. İhanet dizisi yayından kaldırılınca yapımcı firma aynı rolü bu kez Burak Özçivit’e teklif etmiş. Arkadaşı Mehmet Ali Yılmaz’ı Çetin rolüne çalıştırdığını unutan oyuncu teklifi kabul ederek rolü arkadaşının elinden kapmış. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu Mehmet Ali Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’i sette ziyaret edince gerçekler ortaya çıkmış.

İkili arasında espiri konusu olan bu olay üzerine Özçivit, "Ben ihanet dizisinde rol alırken, Çet rolü çok yakın bir arkadaşım olan Mehmet Ali'ye gelmişti. Bir ay boyunca Mehmet Ali'yi bu role çalıştırdım. Sonra benim dizim İhanet bitince rol bana teklif edildi. Ben de çalıştırdığımı unuttum ve rolü kabul ettim" dedi.

Bu durumun arkadaşıyla arasında bir sorun yaratmadığını söyleyen Özçivit, tam aksine aralarında espiri konusu olduğunu söyledi.

--------------------------------------------------------------------------------
lord35
lord35
Admin
Admin

- Similar topics