Küçük Sırlar Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baba Beni Okula Gönder Kampanyasına Zarar Mı Veriyor?

2 posters

Baba Beni Okula Gönder Kampanyasına Zarar Mı Veriyor?  Empty Baba Beni Okula Gönder Kampanyasına Zarar Mı Veriyor?

Mesaj tarafından lord35 C.tesi 28 Ağus. 2010, 02:44

Bir okul dizisi olan "Küçük Sırlar" reytingleri toplasa da eleştiriler almaya devam ediyor..

Küçük Sırlar alt tarafı bir televizyon dizisi... Önümüzdeki eğitim öğretim yılında okullardaki disiplinsizliği, isyanı ya da diğer olumsuz vakaları şimdiden tek başına bu dizinin yayınlanmasına bağlamak haksızlık olur. Hele dizideki kadar olmasa da orta öğretim gençliğinin dudak uçuklatan gerçek halleri ortadayken...

Beni asıl kaygılandıran ise başka... Hayalinizde bir canlandırın: Doğu'daki ücra bir köyde adam bu diziyi izliyor. Sonra da yıllardır okula gitmek için yanıp, tutuşan kızını yanına çağırıp, ekranı gösteriyor: "Bak!.. İyi bak, iyi... Okula gideceksin de bunlar gibi mi olacaksın?.. " İçinde bulunduğu coğrafyanın ve ekonomik koşulların eğitimini, bilgisini, tecrübesini, vizyonunu kısıtladığı bu mütevazı köylü vatandaşa okulların gerçekte öyle olmadığını kim anlatacak?

Bu dizinin orta yerine "Baba Beni Okula Gönder" ya da "Haydi Kızlar Okula" kampanyasının tanıtım filmini koyduğunuzda, adam sunturlu bir küfür savurup, televizyonu kapatmayacak mı? Buyurun benden size küçük bir sır!..

SABAH
lord35
lord35
Admin
Admin

Baba Beni Okula Gönder Kampanyasına Zarar Mı Veriyor?  Empty Geri: Baba Beni Okula Gönder Kampanyasına Zarar Mı Veriyor?

Mesaj tarafından Bsra ^C^ C.tesi 28 Ağus. 2010, 03:51

Of ne sacma bisey ya etkilenmesinler alla alla :S
Bsra ^C^
Bsra ^C^
Moderatör
Moderatör

- Similar topics